Znajdź projekt

Nasze sukcesy

Rok 2012 Tytuł "Krajowego Lidera Innowacji i Rozwoju" w kategorii Innowacyjna Organizacja.Założeniem konkursu...

więcej
  • PAIP Zone
  • Staż Sukcesem Naukowca (woj. mazowieckie)
  • Startuj z biznesem (Małopolskie)
  • Studenckie Centrum Innowacji i Transferu Technologii

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o naszych działaniach zapisz się do naszego Newslettera!

Kontakt

Skontaktuj się z nami. Wyślij e-mail lub zadzwoń!



PAIP
Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

ul. Cienista 3, 60-587 Poznań
T: +48 61 665 76 70
F: +48 61 665 76 71
E: info@paip.pl


NIP: 972-112-79-71 | KRS: 0000234357 | REGON: 300163589
Pracujemy w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.


ZOBACZ DOKŁADNIEJSZĄ MAPĘ

Zarząd


Prezes Zarządu
Wojciech Gilewski
T: +48 61 665 76 70
E: gilewski@paip.pl
Wiceprezes Zarządu
Katarzyna Piekarska
T: +48 61 665 76 70
E: piekarska@paip.pl

 

Pracownicy zatrudnieni w Poznaniu:


Joanna Tomczak
Dyrektor Zarządzająca
T: +48 61 665 76 78
E: tomczak@paip.pl


Marta Suwara
Administracja i obsługa biura
T: +48 61 665 76 70
E: suwara@paip.pl

 

Mariusz Matouszek

T: +48 (61) 840 23 46
E: matouszek@paip.pl



Michał Walaszek

T: +48 61 665 76 75
E: walaszek@paip.pl

Ewa Sadoch

T: +48 61 840 23 44
E: sadoch@paip.pl

Paweł Gierczyński

T: +48 61 665 76 79
E: gierczynski@paip.pl

Dorota Cuper
Doradztwo / "Startuj z biznesem"
T: (61) 840 23 53
E: cuper@paip.pl


Monika Garczyk
Księgowa
T: +48 61 840 23 41
E: garczyk@paip.pl


Agata Tryksza
T: +48 (61) 840 23 60
E: tryksza@paip.pl

 


 

 

Oddziały zamiejscowe PAIP

 

 

PAIP Oddział zamiejscowy Katowice ul. Piotra Skargi 8, pok. 331, 40-091 Katowice

PAIP Oddział zamiejscowy Kraków, ul. Królewska 57 (poziom 02), 30-081 Kraków

PAIP Oddział zamiejscowy Lublin ul. Świętoduska 10/10, 20-082 Lublin

PAIP Oddział zamiejscowy Łódź - ul. Tuwima 97 pokój 22, 90-031 Łódź

PAIP Oddział zamiejscowy Toruń ul. Kościuszki 41-47 (lokal nr 9, I piętro) 87-100 Toruń

PAIP Oddział zamiejscowy Rzeszów ul. Hanasiewicza 17 A/6, 35-103 Rzeszów

PAIP Oddział zamiejscowy Szczecin ul. Smolańska 4/207, 70-026 Szczecin

PAIP Oddział zamiejscowy Warszawa, Al. Jerozolimskie 49 lok. nr 3, 00-697 Warszawa

PAIP Oddział zamiejscowy Wrocław ul. S. Leszczyńskiego 4 lok. 45 50-078 Wrocław